П’ятниця, 26 травня 2017

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 9:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Літературно-музична вітальня

«Гармонія Всесвіту»

Творчій вечір української поетеси Лариси Петрової

 

Національна бібліотека України                                                              25 травня 2017 р.

імені Ярослава Мудрого                                                                             Початок о 16 год.

вул. Набережно-Хрещатицька, 1                                                              Конференц-зал

тел. 485-17-95

 

image25 травня 2017 о 16:00 року в рамках літературно-музичної вітальні «Гармонія Всесвіту» відбудеться творчий вечір відомої української поетеси, громадського діяча, члена Національної спілки письменників України Лариси Петрової.

Шлях Лариси Петрової до поезії проліг через опанування різних професій. Отримавши диплом лікаря, займалася науковою роботою. Згодом здобула редакторський фах і  близько десяти років редагувала літературу для лікарів у видавництві «Здоров’я».

Саме в той час і почала готувати до друку свою першу поетичну збірку «Акорди світлої зажури». Потім вийшли в світ її книжки «Сад моїх надій», «Проміння вічності», «Сонетіана», «Автограф почуттів», «Небесний арборетум».

Поетеса працює в жанрі пісенної поезії. На її вірші написано понад сто пісень. Вона співпрацює з багатьма відомим композиторами, серед яких  Л. Нечипорук, В. Ліфанчук, К. Мкртчан, О. Ткаченко, С.  Новохацькийт та ін.

Лариса Петрова  також створює пісні на власні мелодії. В її творчому доробку   два пісенні альбоми «NOTA BENE» та «Три дні до осені», де вона є автором слів і музики, а також пісенний альбом, написаний у співавторстві з композитором і співачкою Світланою Потерою, що має назву «Я хочу музикою стати».

У творчому вечорі передбачається участь народного артиста України Олега Дзюби, українського композитора-пісняра, лауреата літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка «Осіннє золото» Леоніда Нечипорука, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, володарки кубку пісенного  фестивалю-конкурсу "Соловейко України» Анни–Марії Миронової, заслуженої артистки естрадного мистецтва України, володарки Ордена імені Квітки Цісик Наталки Полтавець та відомої української радіожурналістки Лариси Татаринової.

 

Запрошуємо всіх шанувальників поетичного слова

та ліричної пісні

bigmir TOP100